Billy Eichner bude hrať žurnalistu Matta Drudgea v seriáli American Crime Story: Impeachment

admin 23. januára 2020

Televízny kanál Fx potvrdil, že Billy Eichner sa pridá k hereckému obsadeniu seriálu American Crime Story: Impeachment, kde bude hrať Matta Drudgea, zakladateľa Drudge Report (webový agregát novinových článkov). Tretia séria seriálu American Crime Story sa zameriava na obvinenie vtedajšieho prezidenta Billa Clintona a aféru s bývalou stážistkou Bieleho domu Monicou Lewinskou. Bol to práve Drudge Report, ktorý ako prvý v roku 1998 priniesol správu o afére.

Po boku Cliva Owena, ktorý sa predstaví v úlohe Clintona, sa objavia Sarah Paulsonová, Beanie Feldsteinová a Annaleigh Ashfordová. Tretia séria z tejto zbierky objasní celonárodný škandál, ktorý zmietol Paulu Jonesovú (Annaleigh Ashfordová), Monicu Lewinskú (Beanie Feldsteinová) a Lindu Trippovú (Sarah Paulsonová) ako hlavné postavy v prvom procese impeachmentu v krajine za viac ako sto rokov.

 

matt drudge American Crime Story: Impeachment filmis

Autorka Sarah Burgessová sa bude na sérií podieľať aj ako výkonná producentka po boku Ryana Murphyho, Niny Jacobsonovej, Brada Simpsona, Brada Falchuka, Larryho Karaszeskieho, Scotta Alexandra, Alexisa Martina Woodalla a Sarah Paulsonovej. Samotná Lewinská bude pôsobiť ako producentka série Impeachment rovnako ako Beanie Feldsteinová, Henrietta Conradová a Jemima Khanová.

Séria mala mať pôvodne premiéru v septembri 2020, pár mesiacov pred americkými prezidentskými voľbami. Napokon bola oddialená kvôli nabitému rozvrhu tvorcu Ryana Murphyho.

Začiatkom mesiaca kanál FX taktiež obnovil seriál American Horror Story na ďalšie tri série.

Kategórie