Na HBO Max sa rysuje návrat obľúbených Priateľov

admin 13. novembra 2019

Viac Priateľov tu budeš mať, prídu na HBO Max práve keď si to už chcel vzdať…

Rozbiehajú sa prípravy špeciálneho vydania, ktoré je zatiaľ bez scenára, o opätovnom stretnutí sa obľúbených Priateľov na blížiacej sa streamovacej službe od WarnerMedia. Túto informáciu potvrdili pre Variety ich zdroje.

Tieto zdroje tvrdia, že pôvodní herci Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer diskutujú o tom, či sa objavia v pripravovanom špeciáli spolu s Davidom Craneom a Martou Kauffmanovou, ktorí sa spolu podieľali na tvorbe seriálu. Zatiaľ sa nerealizujú žiadne oficiálne plány ani nie sú známe detaily, ako bude pripravovaný špeciál vyzerať. S najväčšou pravdepodobnosťou v ňom budú vystupovať herci a tvorcovia, ktorí budú zdieľať svoje príbehy a spomienky z natáčania milovaného sitkomu. HBO Max a Warner Bros. Television, ktorí produkujú seriál, to odmietli komentovať.

Novinky prišli štyri mesiace po tom čo HBO Max uchmatlo Netlixu, ktoré malo dohodu s Warner Bros, vytúžené vysielacie práva pre NBC seriál. Všetkých 236 epizód seriálu bude stiahnutých z Netflixu a presunutých na HBO Max po spustení streamovacej služby v máji 2020.

Na HBO Max sa rysuje návrat obľúbených Priateľov

Kauffmanová kategoricky vylúčila návrat Priateľov, keď sa menej ako pred dvomi mesiacmi vyjadrila v Tribeca TV Festival panel pri príležitosti 25tého výročia Priateľov, že nebudú robiť reštart tohto seriálu: ,,Máme na to dva dôvody. Prvý z nich je, že je to seriál o období vo vašich životoch, kedy vaši priatelia sú vaša rodina a to sa zmení, keď si založíte svoju vlastnú rodinu. Ďalším dôvodom je to, že niečo nové nikdy neprekoná to, čo sme už vytvorili,” povedala Kauffmanová.

Posledné správy naznačujú, že možno začína meniť svoj názor. Reštart a znovu prebudenie zdanlivo každej inej relácie v televízií, bolo ohlásené na rôznych platformách, Jennifer Aniston nedávno prispela aj svojím názorom, prečo sa opätovné stretnutie Priateľov nenaplnilo vo forme filmu: ,,Pretože by to naši producenti nechceli a nedovolili nám to,” povedala pre Variety Jennifer Aniston. ,,Pozrite sa, túžili sme to urobiť, pretože naši fanúšikovia to tak veľmi chceli.”

Aniston skoro zbúrala internet, keď pridala na svoj Instagram spoločnú fotku hercov z Priateľov, predtým ako išla do “The Ellen DeGeneres Show” čím naznačila, že prichádza niečo, čo sa týka tohto seriálu. ,,Bola by som rada keby z toho niečo bolo, ale zatiaľ nevieme, čo to niečo je,” povedala Jennifer. ,,Takže sa proste snažíme. Pracujeme na niečom.”

The Hollywood Reporter prišiel ako prvý so správou o možnom špeciáli.

Kategórie