Priyanka Chopra Jonas rokuje o úlohe v The Matrix 4

admin 29. januára 2020

Priyanka Chopra Jonas si vzala červenú pilulku a rokuje o úlohe v The Matrix 4, povedal pre The Wrap zdroj z prostredia projektu.

Chopra by mala hrať zatiaľ nezverejnenú postavu po boku vracajúcich sa hviezd sci-fi franšízy Keanu Reevesa a Carrie-Anne Mossovej. Lana Wachowski režíruje film, ktorý sa odohráva vo Warner Bros. Súčasťou hereckého obsadenia sú aj Yahya Abdul-Mateen II a Neil Patrick Harris.

Wachowski bude film aj produkovať spolu s Grantom Hillom. Warner Bros a Village Roadshow Pictures budú produkovať a distribuovať film po celom svete. Lana Wachowski píše scenár pre „The Matrix 4“ s Aleksandrom Hemonom a Davidom Mitchellom.

Detaily dejovej línie pokračovania sú v súčasnosti držané pod zámkom. Pokračovanie vychádza z predpokladu, že realita, v ktorej všetci ľudia žijú, je v skutočnosti počítačová simulácia riadená pokročilými strojmi získavajúcimi energiu zo zotročených ľudí. V pôvodnom filme z roku 1999, Reeves hrá hrdinu menom Neo, ktorého proroctvo predurčilo na oslobodenie ľudskej rasy po tom, čo sa prebudil zo svojej simulácie, a pripojí sa k tímu povstalcov, aby bojovali proti otrokárom ľudstva.

Priyanka Chopra Jonas rokuje o úlohe v The Matrix 4

Tri predchádzajúce filmy zo série – „Matrix“ z roku 1999, „Matrix Reloaded“ a „The Matrix Revolutions“ – oba z roku 2003 – zarobili celosvetovo vyše 1,6 miliardy dolárov a všetky boli v top desiatke domácich hitov v príslušných rokoch vydania. „Matrix Revolutions“ bol tiež vôbec prvým filmom, ktorý vyšiel súčasne v každej väčšej krajine v rovnakú hodinu na celom svete.

Priyanka Chopra Jonas, medzinárodná ikona krásy a globálna hviezda, ktorá má na účte viac ako 60 filmov, v roku 2015 debutovala v domácom projekte ABC „Quantico“, ktorý bežal tri sezóny. Chopru Jonas budeme môcť sledovať v ďalšej sérii „Citadela“ od Amazonu spolu s Richardom Maddenom. Chopru Jonas zastupujú UTA a Grubman Shire.

Kategórie