Už sa pracuje na pokračovaní animáku The Addams Family, ktorého premiéra bude v októbri 2021

admin 18. októbra 2019

V MGM (Metro Goldwyn Mayer Studios) sa už pracuje na pokračovaní animovaného filmu Rodina Adamsovcov (The Addams Family) a štúdio už stanovilo dátum jeho premiéry na 22. októbra 2021.

Nový film Rodina Adamsovcov (2019) si odniesol z amerických kín počas premiérového víkendu vyše 30 miliónov dolárov, a tak sa umiestnil v rebríčku top premiér na druhej priečke hneď za Jokerom. Týždeň po premiére Adamsovcov príde do kín aj ďalšia novinka od Universal a to horor Halloween Ends. United Artists Releasing bude nový animák distribuovať vrámci USA a Universal celosvetovo.

Film o horrorovej rodinke prekonal počas úvodného víkendu očakávaných 25 miliónov dolárov, a to ešte len plánuje rozbaliť svoju šnúru premiér celosvetovo koncom tohto mesiaca až začiatkom decembra. Slovenskí a českí diváci sa môžu s neobyčajnou rodinou stretnúť v kinách od 31.10.2019. Už teraz si môžete pozrieť trailer na Rodinu Addamsovcov:

Conrad Vernon a Greg Tiernan sa podieľali na réžií animovaného filmu, ktorý je inšpirovaný klasickým horrorovým sitkomom zo šesťdesiatych rokov. Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloe Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll, Snoop Dogg, Bette Midler a Allison Janney prepožičali svoje hlasy rodinnej komédií o morbídnej rodine, ktorá sa presťahuje na predmestie a snaží sa prispôsobiť modernému svetu.

 

Kategórie