Z muzikálu Protivné baby od Tiny Frey urobia film

admin 24. januára 2020

Vyzerá to tak, že Gretchen Wienersová sa znovu vracia, aby (ne)úspešne predstavila nejaký trend, pretože Protivné Baby: Muzikál bude pretvorený do filmu. Podľa Entertaiment Weekly, táto správa prišla po tom, čo producent broadwayskej adaptácie Protivných báb prišiel s rozhodnutím, že posledné predstavenie bude v londýnskom West Ende neskoro na jeseň 2021.

Tak ako pôvodný film aj blížiaca sa adaptácia Protivných Báb bude pod taktovkou Paramount Pictures a producentky Tiny Freyovej a Lorny Michaelsovej. Freyová, ktorá napísala knihu pre show na Broadwayi, taktiež napíše scenár k filmu, v ktorom bude aj hudba od Jeffa Richmonda a texty piesní od Nella Benjamina.

,,Som veľmi nadšená, že sa Protivné Baby vrátia späť na veľké plátno,“ povedala Freyová na margo filmu, ktorý nedávno oslávil 15. výročie. ,,Bol to neskutočne hrejivý pocit vidieť, ako veľa film a muzikál znamenali pre divákov. Strávila som 16 rokov s týmito postavami. Sú mojím marvelovským vesmírom a nesmierne ich zbožňujem.“

protivne baby 2004 filmis

Muzikál z veľkej časti sleduje pôvodnú dejovú líniu filmu z roku 2004 s rovnakým názvom, ale nie je známe do akej miery sa bude druhá filmová adaptácia držať pôvodného scenáru. Tak ako všetci milujú divokú cestu Cady Heronovej z africkej Sahary do predmestia Illinois a šplhanie sa spoločenským rebríkom na vrchol sociálnej hierarchie strednej školy Northshore, tak sú všetci rovnako zvedaví, aké úžasné a skvelé zmeny urobila Freyová so scenárom (dúfajme, že ešte viac zábavných žartov ako krém na topánky nanesený na tvári).

Kategórie