Zajtra vychádza nový trailer k seriálu Zaklínač (The Witcher) od Netflixu

admin 3. novembra 2019

“Nemôžeš utiecť pred svojím osudom….len preto, že máš z neho strach”

Nový trailer k seriálu Zaklínač (The Witcher) od Netflixu bude zverejnený už zajtra. Aby ste boli naň patrične pripravení, máme pre vás nové promo, ktoré odhaľuje nové zábery zo seriálu.

Henry Cavill v seriáli stvárňuje postavu Geralta, po boku ktorého uvidíme aj Anyu Chalotra (Vraždy podľa abecedy, Wanderlust), ktorej pripadla postava Yennefer, a Freyu Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands), ktorá sa zhostila úlohy Ciri.

zaklinac

Zaklínač je impozantný príbeh o osude a rodine. Buďte medzi prvými, ktorí nahliadnu do nového originálneho seriálu od Netflixu zameraného na slávneho lovca príšer, Geralta z Rivie. Budete vtiahnutí do sveta Kontinentu, v ktorom ľudia, elfovia, čarodejníci, škriatkovia a monštrá bojujú, aby dosiahli úspech a prežili. V tomto svete nebude ľahké rozoznať dobro od zla.

Nové promo vyšlo s nasledujúcim odkazom:

“Ach, vtáčiky žiaľom čvikotajúce,

Vám prinášame správy,

keď kohút zajtra zakikiríka,

trailer sa odhalí.“

V seriáli si taktiež zahrajú Jodhi May (Hra o tróny, Génius) ako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson (Městečko Fortitude) ako Eist, Adam Levy (Soumrak templářů, Podfu(c)k) ako Mousesack, MyAnna Buring (Ripper Street, Zoznam smrti) ako Tissaia, Mimi Ndiweni (Vzestup černé země) ako Fringilla, Therica Wilson-Read (Profil) ako Sabrina, Emma Appleton (The End of The F**king World) ako Renfri, Eamon Farren (Vraždy podľa abecedy, Mestečko Twin Peaks) ako Cahir, Joey Batey (Soumrak templářů, Strike) ako Jaskier, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) ako Stregobor, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) ako Istredd, Maciej Musiał (1983) ako Pán Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte (Dickensian) ako Dara, a Anna Shaffer (Harry Potter) ako Triss.

Dátum premiéry zatiaľ nie je známy, no šušká sa, že by to mohol byť 17. december.

Kategórie